Oferta

Zapraszam do skorzystania z naszych usług! Oferujemy usługi związane z fotografią ślubną, okolicznościową (chrzty, komunie, uroczystości, studniówki, itp.), reklamową (do katalogów, folderów i stron www), plener, studio oraz inne wg potrzeb klienta. Oferujemy również videofilmowanie.

Poniżej przedstawiamy najbardziej popularne pakiety z oferty ślubnej. Są to pakiety przygotowane na podstawie naszych doświadczeń oraz popularności wśród dotychczasowych klientów. Jesteśmy otwarci na wszelkie modyfikacje naszych ofert, które dopasowane zostaną zawsze do Państwa indywidulanych potrzeb.

W Dniu Ślubu jestem obecny z Wami już od momentu przygotowań, poprzez błogosławieństwo, ceremonię, zabawę weselną, następnie podczas sesji plenerowych

 

PAKIET PODSTAWOWY:

Pakiet obejmuje reportaż z przygotowań, błogosławieństwo, uroczystość w kościele (USC), 2 godziny zabawy, plener w dniu ślubu trwający max. do 2 godzin oraz zdjęcia grupowe i indywidualne pary młodej z gośćmi.

Nowożeńcy otrzymują:

 

PAKIET ROZSZERZONY:

Pakiet ten obejmuje reportaż z przygotowań, błogosławieństwo, uroczystość w kościele (USC), zabawę do oczepin. Pakiet ten obejmuje plener w dniu ślubu trwający max 2 godziny lub plener innego dnia w wybranym miejscu zdjęcia grupowe i indywidualne Pary Młodej z gośćmi.

Nowożeńcy otrzymują:

 

PAKIET INDYWIDUALNY:

Jeśli nie odpowiadają Państwu pakiety przedstawione powyżej dopasujemy go do Państwa potrzeb. Inne usługi fotograficzne ustalamy indywidualnie